O nás

Nabídka dětských zábavných pořadů plných soutěží, zábavy, artistických a žonglérských dovedností. Bonbónové, bublinkové diskotéky a také spousta dárků! Klaun Fíla má báječné kamarády, kteří mu ve všem pomáhají, s dětmi si zasoutěží a zatancují.  Po programu si rodiče mohou vyfotografovat své děti s maskoty. Délka programů…až 120 minut, popř. dohoda s pořadatelem.

Nabidka  vystoupení na kulturní akce pro dospělé diváky ZDE.

Klaun Fíla se věnuje této umělecké činnosti více jak 25 let. Dlouholeté zkušenosti v tomto oboru u nás i v zahraničí zaručí profesionální přístup. 

Filip Edr alias klaun Fíla. Pocházím za slavné provazochodecké rodiny Berouskových, vystupováním a pořádáním zábavných programů se věnuji déle jak 25 let. S programy jezdím po mateřských a základních školách a dalších kulturních akcích. Dále jsem byl angažován k natáčení filmových inscenací pro zahraniční produkci a k reklamním spotům. Také jsem několikrát účinkoval v zábavném pořadu HODINA PRAVDY jako demonstrátor a v pořadu s panem Martinem Dejdarem NA SCÉNU. Několik let jsem vystupoval na zaoceánských lodích pro francouzskou klientelu.